Stohovateľné palety

Cena stohovateľné palety nie je vysoká, a životnosť je asi desiatky krát dlhšia ako u drevených paliet, a to je čistejšie ako drevo. Drevené palety sú náchylné k znehodnotenie, keď mokré. Keď je hmotnosť prispôsobených stohovateľných paliet a drevenej palety rovnaká, nosnosť je päťkrát násobok hmotnosti drevenej palety, čo výrazne zvyšuje nosnosť palety a znižuje používanie palety, výrazne zvyšuje účinnosť a znižuje náklady.

Funkcia

1. Cena stohovateľné palety nie je vysoká, a životnosť je asi desiatky krát dlhšia ako u drevených paliet, a to je čistejšie ako drevo. Drevené palety sú náchylné k znehodnotenie, keď mokré.


2. Keď je hmotnosť prispôsobených stohovateľných paliet a drevenej palety rovnaká, nosnosť je päťkrát násobok hmotnosti drevenej palety, čo výrazne zvyšuje nosnosť palety a znižuje používanie palety, výrazne zvyšuje účinnosť a znižuje náklady.


Výhodou

Výhody stohovateľné palety sú odolné proti vlhkosti, plesní-dôkaz, mor-dôkaz, nechty-free, tŕň-free, ľahko sa čistí, export sanitácie a inšpekcie-free, trvanlivé, recyklovateľné a recyklovateľné; zatiaľ čo drevené palety sú náchylné k vlhkosti, plesniam a morom. Čistenie nie je jednoduché, nedostatočné hygienické požiadavky, odpad a ničenie lesných zdrojov, ľahko znečistené po použití a nepohodlné pre vývoz.

Obrábacie odvetvie je rovnaké. Malé skrutky alebo malé diely v strojárstve patria spracovateľspracujúcemu priemyslu a používanie plastových pohyblivých škatúľ v tomto spracovateľstve má tri výhody. Na jednej strane bude proces konverzie medzi procesmi pri spracovaní týchto častí. Tento proces musí byť pohodlnejší a náš prenos musí byť pohodlnejší. V mnohých spoločnostiach vidíme použitie pevných kolies, čo je výhodné pre užívateľov dopravy.

Rackable Plastic Pallets

Prospech

Drevené palety sa vyrábajú výrmím stromov, ktoré plytvávajú ne obnoviteľnými zdrojmi a nie sú šetrné k životnému prostrediu. Spoľahlivosť konštrukcie stohovateľné palety je oveľa vyššia ako u drevenej palety, čo znižuje poškodenie a spotrebu palety. Pri bežnom používaní je životnosť viac ako dva roky a nie je tam žiadna rýchlosť opravy. Je to preto, že drevená paleta je poškodená na každom kroku a vyžaduje špecializovaný personál, aby ju nosiť. Oprava náradia je neporovnateľná.

Spracovateľsky priemysel je rovnaký ako výrobný priemysel, ale z hľadiska rozsahu zahŕňa výrobný priemysel všetky spracovateľy a hotové výrobky. Pre spracovateľsky priemysel to môže byť len postup vo výrobnom priemysle, proces, alebo dokonca malý krok. Pre spracovateľský priemysel mnohé z nich nie sú priamo vyrábané ako hotové výrobky, ale sú to spracované časti alebo polotovary.


Parameter produktu

High-Quality-Stackable-Plastic-Pallets


Produkt Aplikácie

Stackable-Plastic-Pallets-in-Stock


Dodať, Doprava

Stackable-and-Rackable-Plastic-Pallet
Hot Tags: stohovateľné palety, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, prispôsobené, veľkoobchod, opakovane použiteľné, ekonomika, cena
background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;