Plastová exportná paleta

Plastová exportná paleta a niektoré ďalšie odrody, takže jej odrôd je stále pomerne veľa, takže využitie je pomerne široké. Aké sú teda vynikajúce výhody plastových paliet na vývoz v porovnaní s inými druhmi paliet? Poďme si to podrobne rozobrať, aby sme pochopili vlastnosti opakovane použiteľnej plastovej palety.

Funkcia

Plastová exportná paleta a niektoré ďalšie odrody, takže jej odrôd je stále pomerne veľa, takže využitie je pomerne široké. Aké sú teda vynikajúce výhody plastových paliet na vývoz v porovnaní s inými druhmi paliet? Dovoľte nám, aby ju spoločnosť&# 39 podrobne analyzovala nižšie, aby sme pochopili vlastnosti opakovane použiteľnej plastovej palety.


Konštrukčná spoľahlivosť stohovateľnej skladovej palety je lepšia ako spoľahlivosť drevených paliet, čo môže výrazne znížiť náklady na palety. Vďaka svojej dlhej životnosti sa dá za bežných podmienok používať dlhšie ako dva roky a nie je potrebné ho opravovať.


Výhoda

Ak sa drevené palety používajú na poštu mäsa, rýb alebo iných jednoducho zdegenerovaných potravín alebo toxických chemických látok nebezpečných vecí, musia sa po použití drevených paliet zničiť v súlade s požiadavkami predpisov. Plastovú exportnú paletu je možné znovu použiť, pokiaľ je opláchnutá čistou vodou alebo vydezinfikovaná.


Drevené palety počas prepravy jednoducho praskajú, zatiaľ čo štvorcestné obojstranné plastové palety nie. Pretože je veľmi užitočný, nevykazuje iba praskliny a je možné ho použiť opakovane, čo zvyšuje mieru využitia paliet a znižuje znečistenie životného prostredia.

Double Faced Open Top Plastic Pallet

Výhoda

Nosnosť plastovej exportnej palety je dobrá. Ak je hmotnosť rovná, hmotnosť vysoko kvalitnej stohovateľnej plastovej palety je päťkrát vyššia ako hmotnosť drevených paliet, čo môže zvýšiť efektivitu práce a znížiť náklady.


Veľká stohovateľná plastová paleta môže zabrániť vlhkosti, plesniam a moliam a ich čistenie je pohodlnejšie. Drevené palety to nedokážu, takže modré plastové palety sú prispôsobivejšie.


Parameter produktu

High-Density Polyethylene Pallet


Aplikácia produktu

Rackable Plastic Pallets


Doručenie, preprava

Open Deck Plastic PalletHot Tags: plastové exportné palety, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, na mieru, veľkoobchod, opakovane použiteľné, ekonomika, cena

Dvojica: nie

Ďalšie: Stohovateľné palety

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;