Plastové palety schválené spoločnosťou Fm

Plastové palety schválené spoločnosťou Fm môžu účinne zabrániť rozptýleniu tovaru počas nakládky a vykládky. V procese prepravy, nakládky a vykládky sa predmety naložené do iných kvalitných skladateľných plastových paliet ľahko rozptýlia v dôsledku otriasania vysokozdvižného vozíka a ...

Funkcia

Plastové palety schválené spoločnosťou Fm môžu účinne zabrániť rozptýleniu tovaru počas nakládky a vykládky. V procese prepravy, nakládky a vykládky sa položky naložené do iných kvalitných zasúvacích plastových paliet ľahko rozptýlia v dôsledku otriasania vysokozdvižného vozíka a jedinečná ohybová sila 100% recyklovateľnej plastovej zasúvacej exportnej palety môže tomuto problému dobre zabrániť. . Je potrebné venovať pozornosť ohýbaniu jednosmernej exportnej palety. Nestabilné a stohovateľné plastové palety sú umiestnené na transportnej poličke a budú sa do istej miery ohýbať a stupeň ohýbania sa bude naďalej prehlbovať, ale ak sa štvorcestné nestabilné palety ohnú v automatickom sklade, nesmie to prekročiť jednu centimeter.

Reinforced Hdpe Plastic Pallet

Výhoda

Plastové palety schválené spoločnosťou Fm na predaj nízke sa často používajú na prepravu v sklade. Jednotná logistika realizovaná ľahkými skladateľnými plastovými paletami prispieva k štandardizácii, štandardizovanému riadeniu a fungovaniu celého logistického procesu. Je možný jednotný prenos údajov a spracovanie informácií o tovare a môže sa tiež vyhnúť počítaniu tovaru. chyba.

Výhoda

Kontajnerovacia jednotka zložená z plastových paliet schválených spoločnosťou fm vytvorila podmienky pre štandardizovanú logistiku a mechanizovanú prevádzku. Použitie exportnej zasúvacej recyklovanej plastovej prepravnej palety v kontajnerovej jednotke môže podporiť plynulosť a rýchlosť logistických operácií. Kvôli plastovým paletám na prepravu je možné niekoľko alebo desiatky balení zostaviť do jednotnej formy.

Parameter produktu

Low-cost plastic pallet


Aplikácia produktu

Blue Nestable Plastic PalletHot Tags: fm schválené plastové palety, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, na mieru, veľkoobchod, opakovane použiteľné, ekonomika, cena

Dvojica: nie

Ďalšie: Ľahká paleta

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;