O nás

O nás

Domov>O nás

◎ Naša história

Qingdao Alana International Trade Co, Ltd je moderný podnik integrujúci výskum a vývoj, výrobu a predaj, poskytuje zákazníkom kvalitné výrobky a služby s prvotriednou správou, technológiou, vybavením a kvalitou. Dúfame, že s vami vytvoríme dlhodobý a stabilný spoluprácu a spoločne sa rozvíjame.


Our History


◎ Naša továreň

Naša výrobná základňa sa nachádza v Qingdao, s históriou takmer 20 rokov, nazhromaždila bohaté priemyselné skúsenosti a silnú technickú silu. Má profesionálny vývojový tím a tím QC, ktorý reguluje kvalitu produktu a zároveň vykonáva vývoj produktu, aby zabezpečil kvalitu každého produktu. S prvotriednym zariadením na spracovanie vstrekovaním a výrobným tímom je výstup vysoký a výrobný cyklus je zaručený.


Our Factory


◎ Náš produkt

Hlavnými produktmi sú: plastová paleta, plastová prepravka, plastová paletová krabica, kôš na diely, plastový dolly, plošinový vozík atď.


Our Product


Application Aplikácia produktu

Naše výrobky sú široko využívané v automobilovom, potravinárskom, lekárskom, papierenskom priemysle, polygrafii, elektronike, elektrických spotrebičoch, chemickom priemysle, textilnom priemysle, odevoch, skladovej logistike, hygiene a ďalších odvetviach.


Product Application


◎ Náš certifikát

Neustále inovácie a zdokonaľovanie systému manažérstva kvality sme prešli certifikáciou systému manažérstva kvality ISO9001: 2008, certifikáciou systému environmentálneho manažérstva ISO14001 čínskeho typu ochrannej známky atď.


Our Certificate


◎ Výrobné zariadenie

Naša spoločnosť má moderné vybavenie na spracovanie vstrekovaním plastov a podporujúce laboratórium na testovanie plastov a vyvinula rôzne špecifikácie plastových paliet, plastových boxov na obrat a ďalšie výrobky pre rôzne priemyselné odvetvia, aby vyhoveli potrebám zákazníkov v rôznych odvetviach. Tiež má skúsený tím výskumu a vývoja v oblasti plastových výrobkov, môže zákazníkom poskytovať služby prispôsobené individuálnym potrebám zákazníkov, pokiaľ ide o tvar a veľkosť výrobkov z plastov.


Production Equipment


◎ Výrobný trh

Sieť marketingu produktov pokrýva svet, ako je Európa, Rusko, Afrika, Amerika, juhovýchodná Ázia, Austrália atď. Poskytovať zákazníkom produkty a služby za primeranú cenu a zákazníci ich oceňovali a uprednostňovali.


Production Market


◎ Naša služba

Naša spoločnosť je vybavená profesionálnym obchodným tímom, technickým tímom, výrobným tímom a QC tímom, ktorý zaisťuje včasnú reakciu na otázky zákazníkov, sledovanie objednávok, dodanie a vytvorenie dobrej technickej služby a predajnej siete. Po prvé, predajný tím s vami komunikuje o požiadavkách na výrobky a poskytuje vám komplexné servisné riešenie. Potom technický tím vypracuje plán výroby. Tím výroby prísne kontroluje kvalitu výrobkov a tím QC monitoruje, aby zabezpečil, že prvotriedne výrobky sa dokončujú v prvotriednej výrobnej dielni. Dokonalý servisný tím, ktorý vyrieši vaše starosti.


Our service


background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;